Taniec z rodzicami. Fotograf Lublin i cała Polska

Pomyślałem, że fajnie by było poprowadzić bloga.
Długo zastanawiałem się, od czego zacząć no i postanowiłem, że warto napisać o tańcu z rodzicami.
Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś ciekawego dla siebie.
No to co? Jedziemy! ;)

Pierwsze co chciałbym powiedzieć to, że taniec z rodzicami to nie tylko okazja do urozmaicenia programu uroczystości weselnych, ale także wspaniała chwila, aby po raz kolejny spędzić czas z rodzicami i dzięki temu wyrazić im szacunek oraz podziękować za wszystko, co dali ci w życiu.

Wesele jest początkiem waszego małżeństwa, waszym wspólnym punktem odniesienia. Najważniejszym celem tego dnia jest łączenie dwóch rodzin. Z kolei taniec z rodzicami może być wspaniałym symbolem tego jednoczenia.

Jaki on jest ten taniec z rodzicami? To bardzo wzruszający i ekscytujący moment, który jest doskonałą okazją, aby po raz kolejny podziękować rodzicom i wyrazić szacunek i miłość do nich. Panna młoda tańczy z tatą, pan młody z matką. Pamiętasz jak w dzieciństwie tańcząc z ojcem niezgrabnie, ale uroczo deptałaś mu nogi? No to najwyższa pora na powtórkę!
Jeżeli chcesz urozmaicić tę tradycję, możesz wybrać zamiast wolnej muzyki jakąś bardziej rytmiczną. Taki numer najlepiej przygotować z choreografem, a to na pewno nie pozostawi żadnego gościa obojętnym. Musisz jednak dowiedzieć się, czy rodzice zgodzą się na taki krok, a nawet jeśli się nie zgadzają, nie martw się, ponieważ nawet najzwyklejszy taniec zawsze będzie piękną i niezapomnianą chwilą waszego wesela. Możesz również zrobić niespodziankę, rozpoczynając z wolnego tańca, a na środku piosenki zmienić ją na szybką. Ale musisz być świadomą tego, że przygotowanie takiej atrakcji zajmie trochę czasu. A to, z kolei, na pewno przyniesie radość waszym rodzicom, ponieważ poczują się częścią przygotowań weselnych.

Kilka rzeczy, o których warto pamiętać

Jeżeli robisz wesoły i śmieszny taniec — nie przesadź, ponieważ nie fajnie, jeżeli rodzice będą wyglądać komicznie.

Taniec z rodzicami nie powinien trwać dłużej niż 3 minuty inaczej goście mogą się znudzić. Wybierz piosenkę, która podoba się nie tylko tobie z twoją połówką, a i waszym rodzicom, ponieważ tańczycie razem z nimi. Możesz wybrać piosenkę, której tematem jest rodzina lub rodzice, wtedy będzie bardziej uroczy klimat. Również dobrym pomysłem jest dołączenie pokazu slajdów z waszymi zdjęciami z dzieciństwa. Bardzo fajnie, jeżeli do tego dołączyć jakieś konfetti, zimne ognie lub świece. To na pewno przyda piękna.


No i jeszcze kilka wskazówek

• Piosenka do tańca z rodzicami nie powinna być zbyt smutna — przecież nie żegnacie się z nimi na zawsze.
• Jeśli chce ci się płakać — nie powstrzymuj łez. Poczuj tę piękną chwilę.
• Pięknym gestem będzie jeżeli przed tańcem mąż "doręczy" żonę jej ojcowi.

Taniec z rodzicami. Fotograf Lublin i cała Polska
Taniec z rodzicami. Fotograf Lublin i cała Polska
Taniec z rodzicami. Fotograf Lublin i cała Polska
Taniec z rodzicami. Fotograf Lublin i cała Polska
Taniec z rodzicami. Fotograf Lublin i cała Polska

Blog